online bilet sorgulama

warning: Creating default object from empty value in /home/piyango/domains/piyangosorgulama.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Milli Piyango 19 Mayıs 2013 çekilişi sonuçları

Milli Piyango oyunu, bastırılmış numaralı biletlerin satılarak, adet ve tutarları önceden belirlenmiş ikramiyeleri kazanacak numaraların belirli günde çekilecek kura ile saptanması esasına dayanan şans oyunudur.

Milli Piyango oyunu, bastırılmış numaralı biletlerin satılarak, adet ve tutarları önceden belirlenmiş ikramiyeleri kazanacak numaraların belirli günde çekilecek kura ile saptanması esasına dayanan şans oyunudur..
Milli Piyango'nun bu akşamki çekilişi Mardin'de gerçekleştirilecek.Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekiliş sonrası kazandıran numaralar belli olacak.Her ayın 9 19 ve 29'un da çekilien Milli Piyango sonuçlarını yine herzaman olduğu gibi en hızlı şekilde siteniz haberaj.com dan öğrenebileceksiniz
İdarece düzenlenen 19.05.2013 Milli Piyango sonuçları! İşte 19 Mayıs 2013 tarihli Milli Piyango çekilişi sonuçlarında kazanan talihli numaralar! 9 Mayıs 2013 Milli Piyango sonuçları haberaj.com online sitesinde

sponsorlu bağlantılar

İçeriği paylaş